Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijoje tęsiamos garsinio skaitymo tradicijos. Kovo 7 dieną vyko projekto ,,Mokykla mane augina“ garsiniai skaitymai. Renginys  buvo  skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 29-osioms metinėms ir gimnazijos šimtmečiui paminėti.  Ilgųjų pertraukų metu gimnazijos mokiniai ir mokytojai skaitė ištraukas iš Jono Linkevičiaus knygų  „Šeduvos gimnazijos dešimtmečiai“, „Keliu į „Saulės “ gimnaziją“, „ Iš Šeduvos gimnazijos dešimtmečių“, kuriose atspindimi svarbiausi Šeduvos gimnazijos istorijos laikotarpiai.  Klausytojai išgirdo apie pirmuosius besikuriančios mokyklos žingsnius, istorinius įvykius, iš esmės pakeitusius ne tik daugelio mokytojų, bet ir mokinių likimus, apie tautinės mokyklos atgimimą Šeduvoje, pastatų rekonstravimą ir modernizavimą, dabartinius gimnazijos pasiekimus. Skaitantiems mokiniams  tai buvo  naudinga viešojo kalbėjimo patirtis, o klausytojams priminimas apie  gimnazijos šimtmečio kelią, kuriuo ėjo įvairios Šeduvos miesto kartos. Garsinius skaitymus organizavo vyresnioji bibliotekininkė Vita Kasarauskienė ir specialioji pedagogė- logopedė Aušra Mickutė.Aušra Mickutė,  specialioji pedagogė-logopedė

Dalinkitės: