Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

2017 metų lapkričio 22 d. Vilniaus universiteto botanikos sode vyko konferencija „Edukacinės erdvės ir ugdymo procesas“.  Konferencijoje žodiniais ir stendiniais pranešimais pristatyta Lietuvos ugdymo įstaigų ir užsienio šalių geroji patirtis kuriant edukacines erdves ir jas pritaikant formaliajam ir neformaliajam vaikų ugdymui(si), aptartos tiriamojo darbo ir eksperimentų atlikimo gamtoje galimybės, bioetikos svarba kuriant mokyklų gyvuosius kampelius ir renkantis temas mokinių tiriamiesiems darbams, aptartos invazinių augalų ir gyvūnų keliamos grėsmės šalies ekositemai ir ką daryti, jei invazinių rūšių yra mokyklos aplinkoje, pristatyta Gamtos mokyklų veikla.

Konferencijos metu pristatytas Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro kartu su partneriais sukurtas filmas „Mokyklų edukacinių erdvių geroji patirtis: sklaidos aspektas“.

Filmas „ Šeduvos gimnazijos edukacinės erdvės“,  kurtas 2017 metų vasarą yra skirtas Lietuvos ugdymo įstaigų bendruomenėms, kuriančioms vidines ir išorines edukacines erdves. Konferencijoje taip pat buvo pristatyta Šeduvos gimnazijos Žalioji  klasė – vidinė edukacinė erdvė, kurioje mokiniai įgyja gamtamokslinės kompetencijos pagrindus, mokosi prižiūrėti čia auginamus kambarinius augalus, gyvūnus – vabzdžius, roplius, žuvis. Žalioji klasė tai ne tik mokomoji pažintinė erdvė, bet ir poilsio zona.

Radviliškio rajono Šeduvos gimnazijos bendruomenei už nuoširdžią, kūrybingą ir profesionalią pagalbą organizuojant edukacinių erdvių gerosios patirties metodinės medžiagos ­–filmų ciklo „Mokyklų edukacinių erdvių geroji patirtis“ įteikta Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro padėka.

Dalinkitės: