Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gruodžio 6 dieną Šeduvos gimnazijoje rinkosi svarsčių kilnojimo entuziastai. Sportininkai dalyvavo dviejose rungtyse: svarsčio stūmimo ir svarsčio rovimo. Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad individualioje įskaitoje svorio kategorijoje iki 53 kg nugalėjo Kornelijus Keras (Šeduvos gimnazija), atlikęs  70 iškėlimų;
kategorijoje iki 58 kg – Aurelijus Jarašūnas (Šeduvos gimnazija), iškėlęs svarstį  89 kartus;
kategorijoje iki 63 kg – Andrius Nokša (Grinkiškio Jono Poderio gimnazija), 98 iškėlimai;
kategorijoje iki 68 kg – Nedas Nekrašas (Grinkiškio Jono Poderio gimnazija), 133 iškėlimai;
kategorijoje iki 73 kg – Rokas Banys (Lizdeikos gimnazija), 98 iškėlimai;
kategorijoje iki 78 kg – Benas Žukauskas (Šeduvos gimnazija), 190 iškėlimų;
kategorijoje iki 85 kg –Domantas Čeplinskis (Šeduvos gimnazija), 152 iškėlimai;
kategorijoje virš 85 kg – Rytis Žaromskis (Šeduvos gimnazija), 122 iškėlimai.
Merginų grupėje nugalėjo Gintarė Rimkutė (Šeduvos gimnazija), 37 iškėlimai.
Komandinėse varžybose I vietą laimėjo Šeduvos gimnazijos komanda, surinkusi 114 taškų, II vietą užėmė Lizdeikos gimnazijos komanda,  surinkusi 98 taškus, III vietą – Grinkiškio Jono Poderio komanda su 85 taškais.

Dalinkitės: