Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Kiek dera turėti vaizduotės, kad išauklėtum tokius žmones, kurių reikia dabarčiai. N. Gogolis

Kaip akimirka prabėgo pirmasis mokslo metų mėnuo. Kai gamtoje žalumą pakeitė gelsva aukso spalva, rudens alsavimą pajutome visur. Netruko ateiti ir spalis. Jis mums padovanojo kasmetę šventę – Pasaulinę mokytojų dieną.  Tai pirmasis šventiškas stabtelėjimas beįsisukančių mokslo metų verpete. Tai diena, leidžianti pajusti savo darbo prasmę, pažvelgti į rytojų.
Ta proga Šeduvos gimnazijos mokytojai rinkosi bibliotekoje į literatūrinę popietę ,,Išmatuoti niekas negalėtų tos širdies, kuri skirta kitiems“.  Jų laukė mokinių paruošta staigmena. Mokytojai klausėsi aštuntokių ir mokytojos Dianos Variakojienės paruoštos literatūrinės kompozicijos „Mokytojui“, nuostabių folklorinės grupės „Šeduviukai“, kuriems vadovauja mokytoja Aušra Mickutė, dainų. Penktokai kartu su auklėtoja Dovile Šerpetauskiene įteikė saldžias staigmenas mokytojams, o jų skaitomi sveikinimai džiugino susirinkusiųjų  širdis. Bibliotekininkė palinkėjo mokytojams visuomet atrasti kelią, kaip įkvėpti savo mokinį gerumui, nes tai – didžiausia ir sunkiausia mokytojo užduotis.
Klausydami pasirodymo mokytojai turėjo progą pailsėti ir pasidžiaugti mokinių surengta švente, pajusti, kokie jie yra brangūs, svarbūs ir mylimi. Pasibaigus renginiui mokytojai dėkojo už padovanotą gerą nuotaiką ir nuoširdžius sveikinimus profesinės dienos proga.
Vita Kasarauskienė, Šeduvos gimnazijos vyresnioji bibliotekininkė

Dalinkitės: