Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Praėjo mėnuo kai mokymo procesas vyksta netradiciškai – nuotoliniu būdu. Pradžioje buvo daug streso ir nežinios, kaip susitvarkyti su šiuo iššūkiu. Pedagogams teko gerokai patobulinti darbo su informacinėmis technologijomis įgūdžius. Mokiniams tai pasirodė kaip kažkas naujo ir įdomaus. Tėveliams prireikė daugiau laiko ir kantrybės skirti savo vaikų ugdymui. Šiandien matome, kad nuotolinis mokymas gali būti sėkmingas, kai nuoširdžiai dirba komanda – mokytojas, mokinys, tėvai. Dėkoju savo mokinių tėvams (globėjams) už supratingumą, bendravimą ir bendradarbiavimą. Artėjant Motinos dienai AČIŪ, MYLIU taria ir savo darbelius MAMAI skiria Deimantė, Eivydė, Gabrielė, Pijus, Klaidas, Mantas, MOČIUTEI – Nedas, GLOBĖJAI – Aivaras. Būkite sveikos, saugokite savo artimuosius ir save.
Mokytoja Arnolda Šukienė

Dalinkitės: