Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 31 d. Šeduvos gimnazijos pradinių klasių mokiniai, jų mokytojai ir tėveliai susirinko į kasmetinę padėkos dieną ,,Mūzų malūnas-2019“. Šventę pradėjęs gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas pasveikino visus su švente ir  pasidžiaugė nuveiktais darbais bei pasiektais rezultatais per visus mokslo metus. Pradinukus ir visą bendruomenę savo puikiais koncertiniais pasirodymais sveikino pradinių klasių mokinių choras  (vadovė Rita Ivoškienė),  studijos ,,Vaivorykštė“ šokėjai (vadovas Astijus Poška) ir etnografinio būrelio ,,Malūnėlis“ nariai (vadovė Inga Rutkauskienė). Renginyje buvo padėkota visiems mokiniams už labai gerą mokymąsi ir aktyvią popamokinę veiklą. Anglų kalbos mokytoja Virginija Karanauskienė įteikė padėkos raštus už pasiekimus mokyklinėje 4-tų klasių anglų kalbos olimpiadoje ir tarptautiniame vertėjų konkurse ,,Tavo žvilgsnis“. Pradinių klasių mokiniams, šiais mokslo metais praleidusiems mažiausiai pamokų dėl ligos, Radviliškio r. visuomenės sveikatos biuras taip pat  įteikė padėkos raštus. Ant scenos lipo ir gimnazijos pradinių klasių mokinių futbolo komanda, kuri užėmė I vietą Lietuvos ,,Pradinukų lygos“ varžybose. Direktoriaus pavaduotoja Daiva Kavaliauskienė padėkos raštus įteikė mokinių tėveliams už aktyvų bendradarbiavimą su gimnazijos bendruomene. Šventės metu buvo padėkota pradinių klasių mokytojų kolektyvui ir visiems gimnazijos darbuotojams.

Dalinkitės: