Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijos mokiniai kartu su mokytojomis Dovile Šerpetauskiene ir Aušra Mickute dalyvavo Nacionaliniame forume „Darom“ LR Vyriausybėje. Oficialus šio forumo globėjas – LR Vyriausybės ministras pirmininkas Saulius Skvernelis. Šių metų forumo tikslas – įtvirtinti „Darom“ ir valstybės institucijų, nevyriausybinių organizacijų, verslo įmonių partnerystę bei aktyviau bendradarbiauti ne tik įgyvendinant kasmetinę atliekų rinkimo akciją, bet ir 1000 socialinės, kultūrinės, visuomeninės, švietimo ar aplinkosaugos srities projektų.

Pirmąją renginio dalį LR Vyriausybėje susirinkusius dalyvius sveikino LR Vyriausybės ministras pirmininkas Saulius Skvernelis, švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė.

Forumo metu buvo aptariama Lietuvos situacija aplinkosaugos srityje ir pristatomi VšĮ „Mes Darom“ nuveikti darbai,  šimtmečio „Darom 2018“ aplinkos tvarkymo planas, supažindinama su nauja „Darom“ iniciatyva – World clean up day, kuri bus organizuojama rugsėjo 15d. Antroje forumo dalyje mokiniai ir mokytojai dalyvavo diskusijoje.

Nacionaliniame forume „Darom“ dalyvavo  atstovai iš nacionalinės ir regioninės valdžios: ministerijų, Seimo, savivaldybių, seniūnijų ir seniūnaitijų, atstovai iš mokyklų, universitetų, kolegijų, neformaliojo ugdymo įstaigų, bendruomenių, įvairių įmonių ir organizacijų.

 

Dalinkitės: