Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Rugsėjo 29-osios vakarą 7b klasės mokiniai kartu su auklėtoja Aušra Mickute rinkosi į renginį  ,,Naktinės dūzgės“ gimnazijos bibliotekoje. Papuoštose bibliotekos erdvėse mokinių jau laukė bibliotekininkė Vita Kasarauskienė.  Renginio dalyvių laukė nemažai iššūkių. Jiems reikėjo sukurti literatūrinį komandos prisistatymą, suvaidinti bibliotekininkės parinktas pasakas. Taip pat mokiniams teko  skaityti pasakas pagal iš anksto parinktas emocijas, pvz. DŽIAUGSMAS, LIŪDESYS, PALAIMA, PYKTIS, RAMYBĖ ir kt. Pasistiprinę naktipiečiais mokiniai kibo į dar vieną užduotį. Jiems teko sudėlioti mažai žinomos pasakos tekstą iš atskirų teksto dalių. Tai buvo viena sunkiausiai įveikiamų užduočių.  Vėliau mokiniai žaidė žaidimą ,,Atrask ir sudėliok dainos žodžius“, emocijas liejo sportinėse varžybose. Nors ir pavargę po nemiegotos nakties, bet kupini gerų emocijų ryte mokiniai keliavo į namus. Bendravimas neformalioje aplinkoje visada praturtina  emociškai, leidžia geriau pažinti  vieni kitus

Dalinkitės: