Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Specialiosiose olimpinėse žaidynėse Jungtiniuose Arabų Emyratuose dalyvauja apie 7,5 tūkst. negalią turinčių atletų iš 190 valstybių. Jie varžosi 24-iose sporto šakose. Lietuvai Specialiojoje olimpiadoje atstovauja 26 sportininkai, kurie varžosi 7 sporto šakose.
Šeduvos gimnazijos mokinys Kasparas Vaičiulis yra Lietuvos SO rinktinės lengvaatletis. Jis dalyvavo atskirų rungčių bėgimo varžybose ir stengėsi pasiekti geriausius rezultatus. 200m bėgimo rungtyje Kasparas buvo penktas, o 400m bėgimo distancijoje užėmė ketvirtą vietą. Šiandien atletas džiaugiasi pergale 4x100m estafetiniame bėgime ir bronzos medaliu.
Savaitę vykstančių žaidynių startai baigiasi trečiadienį. Kasparas Vaičiulis ir jo treneris mokytojas Arūnas Bagdonas su rinktine į Lietuvą grįžta penktadienį, kovo 22 dieną

Dalinkitės: