Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Kovo 22 dieną Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai ir mokytojos Virginija Budrienė, Arnolda Šukienė dalyvavo respublikiniame neįgaliųjų menų festivalyje „Kai tu šalia“, kuris vyko Pasvalio kultūros centre. Į festivalį suvažiavo mokiniai, auklėtiniai, jų vadovai iš daugiau nei 10–ties skirtingų Lietuvos mokyklų ir ugdymo centrų. Vieni jų vaidino, kiti šoko, dainavo ir visaip kitaip išreiškė savo meninius gebėjimus. Šeduviečiai pristatė muzikinę vaidybinę improvizaciją „Šalia malūno“, kuri visus sužavėjo savo paprastumu ir nuoširdumu. Nepakartojamus pasirodymus lydėjo susirinkusiųjų šypsenos, plojimai, juokas. Visiems dalyviams buvo įteikti padėkos raštai ir saldūs prizai. 

Dalinkitės: