Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Rugsėjo 3 d. IV gimnazinių klasių mokiniai, lankantys šokio pamokas ir Šeduvos gimnazijos šokių studijos „Vaivorykštė“ šokėjai, dalyvavo Šeduvos miesto parke vykusiame šviesų ir meno festivalyje „Nakties intencijos“. Čia stebėjome Šeiko šokio teatro spektaklį-istorinę ekskursiją „Šachas Prūsijai. Luizė Mėmelyje“. Žiūrovai tapo tarsi spektaklio dalyviais. Ausinėse girdėdami ištraukas iš karalienės laiškų bei dienoraščių ir lydimi keturių šokėjų, įkūnijančių karalienę Luizę, pasijutome tarsi istorinio filmo herojais. Violončelės muzika ir lakoniški šokėjų judesiai miesto ir parko erdvėse, sukūrė magišką patirtį. Tai buvo dar vienas netradicinis šiuolaikinio šokio meno formų pažinimo būdas. Po spektaklio šokėjos mielai sutiko nusifotografuoti bendrai nuotraukai ir trumpai pabendrauti.

Šokio mokytojas Astijus Poška

 

Dalinkitės: