Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijos 2 a klasės mokiniai dalyvavo neuroedukacniame užsiėmime ,,Mano emocinis pasaulis‘‘ su neuroedukatore Rėda Grigaitiene. Mokiniai atliko užduotis emocinio intelekto ugdymui, kurio metu mokėsi atpažinti emocijas stimuliuojant emocinę atmintį, ugdė pasitikėjimą savimi, kaip įveikti neigiamas emocijas. Atliko praktines užduotis  dvasiniam intelektui ugdyti, kurio metu siekiama padėti įsisavinti ir įsisąmoninti šeimos perduotas asmenines vertybes, vystyti vaizduotę, stiprinti pasitikėjimą savimi, atskleisti dvasingumą ir kūrybiškumą. Ugdė bendravimo ir kūrybiškumo kompetencijas. Mokiniai darė savo angeliukus. Rašė palinkėjimus sau ir savo šeimai, apibūdino savo mėgstamas veiklas, asmenines savybes. Kartu su draugais nupiešė paveikslą.

Klasės mokytoja Daiva Babičienė

Dalinkitės: