Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Įgyvendinant projektą „100 susitikimų“, 2b klasės mokiniai ir  mokytoja Jūratė Juškienė į susitikimą pasikvietė XVI laidos abiturientę, buvusią Šeduvos gimnazijos mokytoją, Nijolę Žilvinskaitę – Lukoševičienę. Ji mūsų mokyklą baigė 1959 m. Mokytoja  Nijolė susitikimą pavadino „Istorijos pamoka antrokams“. Buvusi abiturientė  papasakojo kur ir kada atvėrė duris pirmoji mokykla Šeduvoje, kada pastatytas pradinės mokyklos pastatas, kaip mokykla ir klasės atrodė tada. Pasidalino prisiminimais apie tuometinį mokyklos gyvenimą, pamokas, tvarką, draugus, būrelius, renginius. Atsinešė nuotraukų, kuriose vaikai pamatė daug įdomių praeities akimirkų. Didelį įspūdį mokiniams paliko mokytojos iki šių dienų išlaikytas „Mokinio dienoraštis“. Viešnia taip pat papasakojo apie savo mokytojavimo metus, palygino juos su dabartinio pedagogo darbu.  Pamoka antrokams  labai patiko. Jie  džiaugėsi daug sužinoję apie tai, kokia jų gimnazija buvo prieš 60 metų.

Dalinkitės: