Kovo 23d. 2a klasės mokiniai, jų tėveliai, klasės mokytoja buvo pakviesti į anglų kalbos abėcėlės šventę Raidžių karalystę. Mokiniai, pasipuošę raidelėmis grojant ABC dainelei įžygiavo į salę. Linksmai sudainavę pasisveikinimo dainelę, pakartojo visas 26 abėcėlės raides ir su jomis susijusius žodžius, deklamavo eilėraštukus, dainavo garsų, skaičių ir spalvų daineles, spėjo mįsles.
Šventės pabaigoje pavaduotoja ugdymui Daiva Kavaliauskienė pasveikino antrokėlius, palinkėjo  sėkmės mokantis anglų kalbą. Šventės pabaigoje visiems mokiniams buvo įteikti diplomai.
Ačiū už puikią nuotaiką visiems antrokėliams, Karolinai Kudriavcevaitei, Šiaulių universiteto studentei, atliekančiai praktiką ir padėjusiai suorganizuoti ir vesti šventę, bei mokinių tėveliams už dėmesį ir buvimą kartu.
Anglų kalbos mokytoja   Virginija Karanauskienė