Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Kovo 25 dieną vyko iškilminga Specialiosios olimpiados rinktinės narių pagerbimo šventė. Gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus bendruomenė džiaugsmingai sutiko III socialinių įgūdžių ugdymo klasės mokinį Kasparą Vaičiulį ir jo trenerį mokytoją Arūną Bagdoną, kurie kovo 7-23 dienomis Jungtiniuose Arabų Emyratuose dalyvavo Pasaulio specialiosios olimpiados vasaros žaidynėse. Kasparas 200m  bėgimo rungtyje užėmė 5 vietą, 400m – 4 vietą, o estafetinio bėgimo rungtyje 4x400m iškovojo 3 vietą ir bronzos medalį! Grįžusius olimpiečius sveikino gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Makutienė. Savo pasirodymą dovanojo skyriaus mokinių meno kolektyvas (vadovė Sandra Skromanienė). Mokytojas Arūnas Bagdonas ne tik dalijosi įspūdžiais iš olimpinių žaidynių, bet ir dėkojo gimnazijos vadovams, visai skyriaus bendruomenei už palaikymą ir pagalbą.

Renginį vedė meninio ugdymo pedagogė Dovilė Šerpetauskienė. Balandžio 3 dieną Lietuvos Specialiosios olimpiados rinktinės nariai yra pakviesti į Lietuvos respublikos prezidentūrą, kur susitiks su Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite. Didžiuojamės savo sportininkais ir linkime sėkmės garsinant ne tik Šeduvos gimnazijos, bet ir Lietuvos vardą!

Dalinkitės: