Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Kovo 6 dieną Specialiojo ugdymo skyriuje vyko iškilmingos mokinio Kasparo Vaičiulio ir jo trenerio kūno kultūros mokytojo metodininko Arūno Bagdono palydėtuvės į Pasaulio specialiosios olimpiados vasaros žaidynes, kurios kovo 14-21 dienomis vyks Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai). Mokiniai, žiūrėdami vaizdinę medžiagą, daugiau sužinojo apie šį miestą ir specialiąsias žaidynes, kuriose dalyvaus 7,5 tūkst. olimpiečių. Lietuvos SO rinktinės 26 atletai varžysis septyniose sporto šakose – lengvosios atletikos, plaukimo, futbolo, sunkiosios atletikos, stalo teniso, bočios ir irklavimo. Kasparas Vaičiulis startuos 200m, 400m ir 400mx4 bėgimo rungtyse. Išvykstantiems geros kelionės, naujų įspūdžių ir sėkmingų startų linkėjo gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas, pavaduotoja ugdymui Vida Makutienė, mokytoja Virginija Budrienė

Dalinkitės: