Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Kovo 13 dieną Šeduvos gimnazijoje vyko iškilmingos mokinių palydėtuvės į Austriją, kur kovo 18-24 dienomis vyks 2017 metų Pasaulio specialiosios olimpiados žiemos žaidynės. Specialiojo ugdymo skyriaus  mokiniai Neda Pabilionytė, Daiva Savelevaitė, Kasparas Vaičiulis, Paulius Butautas atstovauja Lietuvos sniegbridininkų rinktinei, kurios treneris yra Šeduvos gimnazijos kūno kultūros mokytojas metodininkas Arūnas Bagdonas. Sveikinimo žodį ir linkėjimus sėkmingiems startams išsakė gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriaus vedėjas Anicetas Savickas. Šeduvos seniūnas Justinas Pranys rinktinės atstovams įteikė Šeduvos miesto vėliavą. Mokytojos Engrita Diržienė ir Virginija Pranienė savo ugdytiniams padovanojo simbolinius talismanus – minkštus žaislus.

Kovo 14 dieną  Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai savo draugus sportininkus palydėjo į Vilnių, kur Kūno kultūros ir sporto departamente vyko Lietuvos komandos palydėtuvės į Pasaulio SO žiemos žaidynes Austrijoje. Visą mūsų šalies delegaciją sudaro 38 asmenys: 28 sportininkai, 8 treneriai, delegacijos vadovas ir jo padėjėjas. Lietuva dalyvaus trijų sporto šakų varžybose: startuos slidininkai, sniegbridininkai ir salės riedulininkai. Žaidynėse dalyvaus per 2700 atletų iš 107 valstybių.

Dalinkitės: