Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šiais metais birželio 12-26 dienomis Berlyne vyks 16-osios SO Pasaulio vasaros žaidynės. Jų tikslas – skatinti intelekto sutrikimų turinčius asmenis ne tik sportuoti, bet ir aktyviai dalyvauti visuomeniniame gyvenime. Pagrindinė specialiosios olimpiados paskirtis yra sportinis treniravimas ir varžybos. Kaip integracinė žaidynių dalis yra vykdomi socialiniai ir kultūriniai renginiai, tokie kaip šokiai ir koncertai, meno parodos, istorinių vietovių lankymas, teatro spektakliai ir kt. Į žaidynes atvyks 7000 sportininkų iš 190 valstybių. Lietuvos delegaciją sudaro 55 asmenys. Tarp jų yra ir Šeduvos gimnazijos atstovai – mokytojas Arūnas Bagdonas, LSOK lengvosios atletikos rinktinės vyr. treneris mokytojas ir mokinė Evelina Mališkaitė, rinktinės lengvaatletė. Birželio 8 dieną gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus bendruomenė susirinko į jų palydėtuves. Gimnazijos direktorės, mokytojų ir draugų nuoširdūs linkėjimai, gėlės, daina ir šypsenos – visa tai padės siekti puikių rezultatų. Birželio 9 dieną Lietuvos Respublikos prezidentūroje vyko iškilmingos sportininkų palydėtuvės į Specialiosios olimpiados pasaulio vasaros žaidynes. Prezidentas Gitanas Nausėda Lietuvos rinktinės nariams įteikė trispalvę ir palinkėjo, kad ji įkvėptų siekti jų ir mūsų visų pergalės.

Dalinkitės: