Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Kovo 10 dieną gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriuje vyko Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas. Jį vedė mokytojos Neringa Švėgždienė ir Sandra Skirpstienė su mokiniais Evelina, Greta ir Nedu. Salę puošė mokinių darbų paroda „Lietuva pro mūsų langą“. Artėjant šiai šventei savo pamokose ir neformaliojo ugdymo veiklose mokytojai kalbėjo su mokiniais apie Lietuvos valstybę, istorinius šalies įvykius, lėmusius mūsų tautos laisvę ir nepriklausomybę. Todėl renginio metu mokiniai puikiai atsakė į vedėjų klausimus. Gimnazijos direktorė Edita Varneckienė pasidžiaugė mokinių aktyvumu, pilietiškumu ir kūrybiškumu, padėkojo jų mokytojams, auklėtojams. Klasės buvo apdovanotos Padėkos raštais.

Dalinkitės: