Birželio 21 d. gimnazijos 8-9s ir socialinių įgūdžių ugdymo klasių mokiniai lankėsi Kleboniškių kaimo buities muziejuje. Čia vyko integruota istorijos (pažintinės veiklos) ir technologijų pamoka „Senovinė lietuvių sodyba“. Mokiniai susipažino su XIX–XX a. pradžiai būdingais kaimo pastatais: gryčia, klėtimi, pirtimi, klojimu, daržine. Apžiūrėjo įrengtas ekspozicijas, ąsočių, bezmėnų, muštokių, ližių, linų šukų, senovinės technikos kolekcijas. Vėliau mokiniai nukeliavo iki netoliese esančio vėjo malūno. Mokytojai padedant aptarė šio tipo medinės architektūros statiniams būdingus bruožus. Paskutinis aplankytas objektas – Raginėnų piliakalnis. Sužinoję kuo ypatingas Raganų kalnu vadinamas piliakalnis, mokiniai grožėjosi nuo jo atsiveriančiais vasaros gamtos vaizdais. Integruotą pamoką vedė mokytojos Arnolda Šukienė ir Virginija Pranienė.