Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Integruotą lietuvių kalbos ir istorijos (pasaulio pažinimo) pamoką „Gyva senoji baltų dvasia“ 9 ir 3 specialiųjų lavinamųjų klasių mokiniams mokytojos Laimutė Andriuškevičienė ir Audronė Petraitienė vedė netradicinėje aplinkoje, prie Arimaičių ežero. Tikslas – supažindinti mokinius su baltų tikėjimu ir simbolika. Mokiniai atidžiai klausėsi mokytojų pasakojimo, apžiūrėjo ežero pakrantėje įkurdintas medines skulptūras, vaizduojančias senovės lietuvių dievus ir deives. Keliaudami energetiniu labirintu mokiniai stengėsi atsipalaiduoti ir nusiraminti. Labirinto centre apžiūrėjo dubenėtąjį akmenį. Susipažino su stilizuota kūlgrinda, kuri įrengta pagal Perkūno kryžiaus ženklo vaizdavimą, aiškinosi ką vaizduoja skulptūra „Pasaulio simetrija“. Vėliau mokiniai pasigrožėjo baltiška simbolika sukurtu gėlynu, išbandė basų kojų taką, pasimėgavo vėjo varpų terapija. Po pamokos mokytojas Arūnas Bagdonas pakvietė vaikus prie baidarių. Išklausę saugaus elgesio instruktažą visi norintys galėjo paplaukioti baidare po ežerą. Netradicinė pamoka, pasiplaukiojimas baidarėmis paliko mokiniams nepakartojamus įspūdžius.

Dalinkitės: