Radviliškio plaukimo baseinu džiaugiasi ne tik miesto gyventojai ir atvykę svečiai, bet ir viso rajono moksleiviai. Nemaža dalis vaikų kartu su savo mokytojais sutinka įprastą kūno kultūros pamoką iškeisti į apsilankymą Radviliškio plaukimo baseine. Šiandien šį savo pasirinkimą įgyvendino ir Šeduvos gimnazijos 7 klasės auklėtoja Rita Šlivinskaitė kartu su savo auklėjamąją klase.
Pirmiausia atvykę mokiniai išklausė taisyklių kaip elgtis baseine, instruktažo apie saugų elgesį vandenyje ir prie vandens, bei kokių veiksmų reikėtų imtis skęstant žmogui, o po to kartu su treneriu vandenyje atlikinėjo pradinio mokymo plaukti pratimus, tobulino savo plaukimo įgūdžius ir mokėsi taisyklingo šuolio į vandenį.
Nuo šiol kūno kultūros pamokos mokiniams gali būti dar įdomesnės, smagesnės ir prasmingesnės.