Gimnazijos specialiųjų lavinamųjų klasių mokiniai aktyviai dalyvauja Geros savijautos programos įvairiose veiklose. Ši programa skirta mokinių savijautai gerinti, bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžiams stiprinti. Spalio 21 dieną mokytojos Loreta Butkienė ir Arnolda Šukienė su ugdytiniais lankėsi Panevėžio gamtos mokykloje. Mokiniai dalyvavo edukacinės programos „Stiprūs gamtoje“ veiklose „Gera kartu“ ir „Gera globoti gyvūnus“. Pirmo užsiėmimo metu mokiniai susipažino su gamtinėmis medžiagomis, kurias galima sudžiovinti, išlaikyti ir panaudoti aplinkos dekorui. Vadovė pamokė kaip sudžiovinti augalus ir pasidaryti knygų skirtuką. Mokiniai ėmėsi darbo ir netrukus kiekvienas jų džiaugėsi savo kūrinėliu – skirtuku.

Kita programos dalis vyko gamtoje. Mokiniai susipažino su „Gyvūnėlių sodo“ kolekcija, kurią sudaro 47 gyvūnų rūšys: paukščių, žinduolių, roplių, vabzdžių. Mokiniai apžiūrėjo gyvūnus, įdėmiai klausėsi vadovės pasakojimo, atsakinėjo į klausimus ir patys daug klausinėjo. Ypač patiko gyvūnėlių namelyje. Smalsuoliai galėjo į rankas paimti žalčio išnarą, gyvalazdę, Madagaskaro tarakoną, paglostyti triušiuką ar vėžliuką. Veikla Gamtos mokykloje buvo smagi, turininga ir prasminga: mokiniams suteikė naujų žinių, įgūdžių, džiugių emocijų bei įspūdžių.