Kreipimasis dėl 1,2 % paramos

Gerbiami Šeduvos gimnazijos bendruomenės nariai, mokinių tėveliai, šeduviai ir visi mūsų gimnazijai bei švietimui neabejingi žmonės.

Nuoširdžiai dėkojame už moralinę ir materialinę paramą gimnazijai.

Ši neįkainojama parama padeda mums auginti mokyklą, teikia didelių vilčių mūsų visų ateičiai.

Ir 2021-aisiais metais pagal Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo nuostatas įtvirtinta nuolatinio dirbančio Lietuvos gyventojo teisė pajamų mokesčio dalimi (iki 1,2 procentų) paremti ir mūsų gimnaziją.

Tai nepareikalaus iš Jūsų papildomų materialinių išlaidų. Tam reikia užpildyti elektroninę deklaraciją (https://deklaravimas.vmi.lt/lt/) bei pateikti mokesčių administratoriui, kurios veiklos teritorijoje Jūs nuolat gyvenate, nustatytą FR0512 formą.

Primename, kad prašymą valstybinei mokesčių inspekcijai reikia pateikti iki 2021 m. gegužės 1 d.

Prašymą taip pat galima užpildyti ir internetu – valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje www.vmi.lt skelbiama prašymo forma.

Nepamirškite nurodyti skiriamo procento dydį.

Mokestinis laikotarpis – 2020 m.

Įmonės kodas 290671780

Buveinės (gimnazijos) adresas – Pilies g. 17, Šeduva, Radviliškio rajonas.

Banko sąskaita LT467300010036113492, Swedbank

Būtume labai dėkingi, jeigu Jūs ar Jūsų artimi žmonės atsilieptumėte į šį prašymą. Iš paramos gautų lėšų paskirstymą bei panaudojimą kontroliuoja gimnazijos taryba, atsiskaitoma tėvų susirinkimuose.

Kaip skirti pajamų mokesčio dalį paramai e. būdu