Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Lapkričio 18-26 dienomis visoje Europoje vyksta Europos atliekų mažinimo savaitės renginiai, skirti atliekų mažinimui, pakartotiniam panaudojimui ar perdirbimui.  Šiemet renginių šūkis: ,,Suteik naują gyvenimą”. Mūsų gimnazija taip pat įsijungė į šiuos renginius. Konferencijų salėje vyksta  paroda ,,Atsinaujinantis procesas”, kurioje eksponuojami mokinių kūrybiniai darbai atlikti  iš įvairių nebereikalingų daiktų, kuriuos dažniausiai mes išmetame į šiukšlių dėžę. Parodoje  demonstruojami koliažai, asambliažai, kompozicijos iš senų knygų, laikraščių, reklaminių bukletų, dekoruoti kompaktai, įvairios skulptūrėlės ir kt. Dalyvaudami renginyje mokiniai realizuoja  savo mintis ir kūrybinius sumanymus, nes įvairios atliekos tampa nebe kasdienybe, o meno kūriniu, interjero detale ar nauju daiktu. Tikslas šio renginio – parodyti , kad galima pritaikyti ir panaudoti įvairius senus nereikalingus daiktus randamus savo aplinkoje, antrines žaliavas, popieriaus makulatūrą, pritaikant ir prikeliant juos naujam  gyvenimui. Parodą organizavo Jolanta Akučkienė, Inga Hokušienė, Vidmantas Skestenis.

                         PARODOS DALYVIAI:

  • Dailės būrelio ,,Jaunieji dailininkai“ mokiniai.
  • Dailės kūrybinių dirbtuvėlių mokiniai.
  • 7b, Ib kl. mokiniai (kūrybiniai darbai sukurti dailės pamokose).
  • III, IV kl. mokiniai (lankantys dailę).
  • 6-7 kl. mokiniai (kūrybiniai darbai sukurti technologijų pamokose).
Dalinkitės: