Penktadienį, sausio 27 dieną, I a klasės mokiniai su pilietiškumo mokytoja Inga Dryžaite ir Šeduvos kultūros ir amatų centro atstovais paminėjo Tarptautinę Holokausto aukų atminimo dieną ir Aušvico-Birkenau koncentracijos stovyklos išlaisvinimo metines (šiemet 78-osios). Tą dieną rengiama pasaulinė atminimo akcija #MesPrisimename/ # WeRemember. Prisidedantys prie akcijos lanko žydų žudynių vietas, pagerbia nužudytuosius padėdami simbolinį akmenuką, uždegdami žvakeles, nusifotografuodami su ženklu #MesPrisimename/ # WeRemember. Pakutenių ir Liaudiškių miškuose, kuriuose buvo nužudyti Šeduvoje gyvenę žydai, atmintos ir  pagerbtos holokausto aukos. Mokytoja Inga Dryžaitė papasakojo mokiniams apie 1941 metais vykdytą žydų genocidą, o Šeduvos kultūros ir amatų centro režisierė Izolina Stanulienė pasidalino mintimis apie tra­giš­ką Še­du­vos žy­dų li­ki­mą.