Kovo 22 – Pasaulinė vandens diena. Šeduvos gimnazijoje vyko akcija, kurios tikslas skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį. Iš ryto 5a ir II klasių mokinės gimnazijos bendruomenės narius pasitiko su vandens dienos simboliu – lašeliu. Jis primena, kad reikia rūpintis sveikata, o gerai savijautai svarbu vartoti pakankamą kiekį vandens. Fizinio ugdymo pamokų metu mokiniai mokėsi apsiskaičiuoti, kiek vandens reikia išgerti per dieną. Mokiniai ragavo vandenį įvairių skonių, klasės valandėlių metu auklėtojos pristatė skaidres apie vandenį, žiūrėjo filmą „Vanduo ateičiai“. Vyko viktorina, kurios metu daugiausia taškų surinkę mokiniai buvo apdovanoti Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro dovanomis. Smagu, kad bendruomenė aktyviai dalyvavo akcijoje ir suprato vandens svarbą kiekvienam iš mūsų.