Jau trečius metus iš eilės Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijoje organizuojamos  Radviliškio rajono specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių kūrybinės dirbtuvės „Pasidaryk pats“.  Šio renginio tikslas –  sudaryti sąlygas specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniams atsiskleisti kūrybinėje veikloje, naudojant meninės raiškos priemones bei gilinti jų iniciatyvumo ir kūrybiškumo kompetencijas.  Šiais mokslo metais Šeduvos gimnazijai renginyje atstovavo 6a klasės mokiniai Karolis Janušas ir Svajūnas Medeckis.  Mokiniai kartus su V. Kudirkos progimnazijos technologijų mokytoja  E. Paulauskiene  vėlė velykinį margutį iš įvairiaspalvės vilnos.  Mokiniai ne tik patobulino savo įgūdžius, mokėsi  kūrybiškai naudoti meninės raiškos priemones, bet ir turėjo galimybę pabendrauti su savo bendraamžiais iš kitų ugdymo įstaigų. Buvo  sudarytos galimybės kiekvienam mokiniui būti matomam, pastebėtam ir įvertintam. Renginio pabaigoje mokiniai buvo apdovanoti Radviliškio rajono Savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus Neformaliojo ugdymo centro padėkomis.
Aušra Mickutė, specialioji pedagogė