Lapkričio mėnesį vyko 5-10 klasių Nacionalinė viktorina „Žmonių veikla. Padariniai. Sprendimai“. Viktorina vyko etapais. Šio konkurso tikslas buvo plėtoti mokinių gebėjimus ekologiniame ir gamtiniame ugdyme. Konkurse dalyvavo mokinių komandos iš 38 skirtingų Lietuvos mokyklų. Ib klasės mokiniai kartu su mokytoja Vilmute Sprudzaniene taip pat subūrė savo komandą ir dalyvavo šiame virtualiame renginyje. Trijuose etapuose komandos išsprendusios užduotis galėjo gauti 80 taškų. Šeduvos gimnazijos mokinių komanda išsikovojo 62 taškus ir iš 38 Lietuvos mokyklų užėmė 7-tą vietą. Devintokai labai džiaugėsi savo rezultatu ir laimėta „Lietuvos Raudonąja knyga“. Šis konkursas ne tik davė naujų žinių, bet ir ugdė mokinių bendradarbiavimą, gebėjimą diskutuoti komandoje ir logiškai mąstyti.