Spalio 11 dieną Ib klasės mokiniai lankėsi Šiaulių darbo rinkos mokymo centre. Čia jie „pasimatavo“ tris labai skirtingas profesijas: virėjo, paramediko ir slaugytojo padėjėjo. Virėjos profesijos mokytoja mus išmokė pasigaminti tris skirtingus šiuolaikiškus patiekalus – dešrainius, picas ir lavašus. Žmogus, norintis tapti virėju, turėtų būti kūrybiškas, tvarkingas ir nebijantis rizikuoti. Paramedikas mums parodė kaip suteikti pirmąją pagalbą nepažįstamam, springstančiam ar kraujuojančiam žmogui. Kad taptum paramediku, tu turėtum pasižymėti šaltu protu ir būti atsakingas, nes nuo tavęs priklauso žmogaus gyvybė iki nuvykimo į ligoninę. Slaugytojo padėjėjas turėtų būti labai empatiškas, jautrios ir geros širdies žmogus. Mokiniai mokėsi sutvarstyti žaizdas įvairiose kūno vietose. Užsidėję akių apdangalus, ėjo lydimi draugų įsijausdami į aklus žmones, mokėsi, kaip pakeisti sauskelnes negalinčiam pajudėti žmogui. Manau visiems devintokams patiko šis apsilankymas ir jie išvažiavo pasisėmę naujų žinių.