Birželio 2 dieną Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus popietinių grupių auklėtojos ugdytiniams organizavo linksmą ir nuotaikingą vasaros sutiktuvių popietę „Sveika, vasarėle!“. Renginiui atsakingai ruošėsi ir mokiniai: kūrė dekoracijas, gamino vėjo malūnėlius, pūtė balionus. Vyresnieji auklėtiniai, atsakingi už vaišes, kūrė laužą, kepė obuolius ir dešreles, popietės dalyvius vaišino gaiviaisiais gėrimais. Mokiniai varžėsi linksmose rungtyse: žaidė balionų badmintoną, taiklumą išbandė balionų smiginio žaidime, dalyvavo balionų mūšyje. Rungtys su vandeniu padėjo atsigaivinti šiltą ir saulėtą birželio popietę. Linksmybėms pasibaigus auklėtojos su mokiniais kalbėjo apie tai, kaip saugiai ir sveikai praleisti vasaros atostogas. Dalyviams išdalintos atmintinės „Saugus elgesys vasarą“. Šilta, graži ir jauki popietė mokiniams suteikė džiugių emocijų, mokė bendrauti ir bendradarbiauti, būti draugiškais ir kultūringais. Savo ugdytiniais džiaugėsi ir auklėtojos, nes „vaikai – ne maži žmonės, o dideli pasaulio stebuklai“.