Atskubantį pavasarį Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai pasitiko renginiu „Sveikas, pavasari!“, kurį kovo 6 dieną organizavo mokytojos Virginija Budrienė ir Virginija Pranienė.
Ruošdamiesi renginiui mokiniai, padedami mokytojų, susipažino su įvairiais augalais, sėjo ir sodino, stebėjo augalų dygimą ir vystymąsi. Į renginį mokiniai atsinešė išaugintus prieskoninių augalų, daržovių daigus, kviečių želmenis, pražydintas augalų šakeles, pavasarines gėles. Klasės burtų keliu išsitraukė numerius ir valgyklos salėje kūrė žaliąsias palanges, kurias vėliau pristatė. Visi stengėsi, buvo kūrybingi ir originalūs. Renginio organizatorės padėkojo mokiniams bei mokytojams už aktyvų dalyvavimą ir įteikė padėkos raštus.
Pasitinkant Kovo 11-osios šventę kviečiame gimnazijos bendruomenę pasigrožėti mūsų žaliosiomis palangėmis ir pajusti pavasarinę nuotaiką.