Visuotinio skubėjimo ir nuolatinės įtampos laikais vis dažniau kalbame apie būtinybę rūpintis savo psichikos sveikata. Psichologų teigimu, tiek kūno, tiek dvasios pervargimo dažnai galėtume išvengti puoselėdami savo psichologinį atsparumą. Šias asmenybės savybes reikėtų ugdyti jau nuo mažens.

Kovo 21 dieną Šeduvos gimnazijoje svečiavosi LK, Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos, Karo psichologijos skyriaus, Psichologinės paramos įguloms poskyrio psichologė Ltn. Ernesta Krivickienė.  Ji susitiko su IIa,b  ir IVb klasės mokiniais. Psichologė kalbėjo apie tai, kad gyvenime vis dažniau mums praverčia viena labai svarbi savybė – psichologinis atsparumas.

Ji palinkėjo mokiniams visada mokytis iš savo praeities, kurios nebegalima pakeisti, nes jos jau nėra. Tačiau būtina – iš jos MOKYTIS. Taip pat palinkėjo būti  lankstiems, stengtis prisitaikyti, nuolat ieškoti galimybių ten, kur kiti mato problemas.