Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 25 dieną gimnazijoje nuskambėjo paskutinis skambutis abiturientams. Paskutinis skambutis kartojasi kas metai. Neišvengiamai ateina kaip pavasario žolė, triukšmas paukščių lizduose. Ateina kas metai, bet vis kitiems. Būna vienintelis ir nepakartojamas. Gyvenimas mokykloje panašus į kelionę traukiniu: vieni įlipa, kiti išlipa… Vienose stotelėse laukia siurprizas, kitose – gal ir liūdesys. Vieniems ši kelionė atrodo, kaip trumpas pasivaikščiojimas, kitiems – iššūkių kupina galimybė.

Tačiau laikas lekia nenumaldomai ir ateina metas iš traukio išlipti bei išsiskirti su tais, kurie šalia buvo vienerius, dvejus, o gal ir visus dvylika metų. 12 valandą, grojant gimnazijos orkestrui, abiturientai, vedami pirmokų, rinkosi į salę.  Paskutinio skambučio šventę pradėjo gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas. Gimnazistus pasveikino ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė bei Šeduvos miesto seniūnas Justinas Pranys, buvęs mūsų gimnazijos mokinys. Eilėmis ir šokiu abiturientus pradžiugino mažieji gimnazijos mokiniai – pirmokai. Pirmosios mokytojos Ilona Kučienė ir Jūratė Juškienė prisiminė smagiai praleistus ketverius metus pradinėje mokykloje. Jau užaugusiems mokiniams priminė, kaip svarbu gerbti save ir kitus, mokėti mylėti, užjausti. Šventę tęsė gimnazijos šokių studija ,,Vaivorykštė“.

Pačios gražiausios dienos būna tada, kai metai turi tik 9 mėnesius, savaitė – 5 dienas, o valanda – 45 minutes. Sveikinimo žodį tarė ir IVa klasės auklėtoja Eglė Ivoškevičienė ir buvusi IVb klasės auklėtoja Aida Šereivienė. Jos linkėjo savo auklėtiniams atrasti laiko įvairiausiems dalykams, kurie praskaidrina nuotaiką, sušildo sielą. Tėvų vardu kalbėjo Renatas Barkevičius. Išklausę gražiausių palinkėjimų, abiturientai padėkojo mokytojams už kantrybę, žinias, supratingumą. Trečiokams jie perdavė simbolinį gimnazijos raktą. Šie daina ir šokiu palinkėjo abiturientams kuo geriausios kloties egzaminų sesijoje ir sėkmingo savarankiško gyvenimo starto.

Visi ketvirtokai pasirašė knygoje, kuri buvo perduota gimnazijos muziejui. Skambant muzikai, abiturientai pašoko valsą pakviesdami ir tėvelius.Mieli abiturientai, linkime jums geros kelionės iki paskutinės stotelės – brandos atestatų, kurie jums bus lyg bilietas į sėkmingą ateitį. Ačiū trečiokams už organizuotą šventę.

Dalinkitės: