Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

 

2019 spalio 8 dieną mes, gamtos mokslų mokytojai, vykome į Šiaulių rajono Rėkyvos pelkę. Ten stebėjome ir fiksavome augalus, iš garsų bandėme atpažinti paukščius, susipažinome su pelkėje augančiomis rudeninėmis uogomis šaltalankiais bei spanguolėmis.

 

   
Domėjomės pelkės bioįvairove. Pastebėjome, kad ir samanos rudenį keičia spalvą
   
Kadangi dar buvome numatę išmokti naudotis kompasais, tai ir išbandėme. Antradienio patyriminio ugdymosi popietė buvo labai naudinga: patys išbandę galėsime drąsiai vykti su savo mokiniais, pažindami vietovę. Įgytas žinias, gebėjimus pritaikysime praktikoje. Ačiū metodinio būrelio vadovei Rimai Juškienei už neišdildomus įspūdžius.
   
Mokytoja Milda Baltuškienė

Dalinkitės: