Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gandras krapšto lizdą seną
Ir snapu visiems klegena, –
Kad pavasaris dainuoja –
Vežimu žaliu važiuoja.
Tokiais žodžiais kovo 5 dieną Specialiojo ugdymo skyriuje prasidėjo integruota pamoka „Pavasario taku“. Apie ankstyvą pavasarį tykančius pavojus sveikatai, gydomųjų žolelių arbatų naudą kalbėjo gimnazijos sveikatos priežiūros specialistė Aušra Misiukevičienė. Teisingai į klausimus atsakę mokiniai gavo prizų.
Vėliau prasidėjo viktorina apie gamtos pasaulį. Mokiniai atliko komandines užduotis, tarėsi, stengėsi prisiminti ir teisingai atsakyti į klausimus, atspėti koks gyvūnas yra dėžėje, kokios žuvys, kokių žvėrių ragai, paukščių kiaušiniai demonstruojami. Vaikai turėjo galimybę pasitikrinti, ar jie nesuklydo, o kiekvieną pelnytą tašką lydėjo plojimai.
Komandas palaikantieji mokiniai nenuobodžiavo. Jie pagal pateiktą pavyzdį turėjo suklijuoti pavasario dekoraciją – žibuoklę, boružę, drugelį ar kiškutį. Atlikę užduotis visi vaišinosi kvapnia žolelių arbata ir kepiniais.
Netradicinei pamokai atsakingai ruošėsi mokytojos Virginija Pranienė, Virginija Budrienė ir Nijolė Valčiukienė. Sumanymas puikus, idėjos realizuotos, mokiniams patiko, o svarbiausia, kad pakartotos ir įgytos žinios turi išliekamąją vertę, skatina mokinių aktyvumą.

Dalinkitės: