Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijos 5-10 specialiosiose lavinamosiose klasėse tęsiama Šviečiamoji gyvulininkystės programa, kurią organizuoja Žemės ūkio ministerija ir VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra. Birželio 16 dieną programos organizatorių dėka mokiniai dalyvavo pažintinėje išvykoje į Kauno Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademiją.

Pradžioje mokiniai buvo pakviesti į modernią, šiuolaikiškomis technologijomis aprūpintą biblioteką. Jos vadovė papasakojo apie bibliotekos veiklą, teikiamas paslaugas. Mokiniai apžiūrėjo ir išbandė knygų apsaugos sistemą, įrangą regos negalią turintiems lankytojams. Po to mokiniai susipažino su studijų programomis, sužinojo kas yra sumanioji gyvulininkystė. Mokiniai apsilankė vienoje iš auditorijų, modernioje laboratorijoje, mokomojo ūkio fermoje. Mokiniams buvo įdomu, jie uždavė daug klausimų universiteto darbuotojams.

Dėkojame organizatoriams už galimybę dalyvauti Šviečiamosios gyvulininkystės programoje, už naujus patyrimus, už dovanas.

Dalinkitės: