Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Mažąja Lietuvos kultūros sostine paskelbtoje Šeduvoje nuolat vyksta įvairūs kultūros renginiai, organizuojamos parodos. Pavasarį Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai lankėsi Šeduvos kultūros ir amatų centre, susipažino su ten vykdoma veikla, žiūrėjo vaikų teatro „Laumžirgiai“ spektaklį.

Prasidėjus naujiems mokslo metams mokytoja Sandra Skromanienė pasiūlė organizuoti mokiniams pažintinę išvyką į istorinės bei karinės technikos „Retromobile“ muziejų, kuris Šeduvoje buvo atidarytas vasarą. Spalio 6 dieną pravėrus muziejaus duris, lankytojus pasitiko asociacijos „Retromobile“ narys šeduvis Juozas Jučas. Mokiniai ir mokytojai išgirdo įdomų pasakojimą apie čia eksponuojamą amerikietišką, vokišką, čekoslovakišką ir  sovietinę techniką. Tai „Kadilakas“, „Ševroletas“, „Biuikas“, senasis BMW klasės automobilis ir „Volkswagen“ mikroautobusas „Vabalas“, technika iš sovietmečio – limuzinas, milicijos automobiliai, senoji karinė technika. Mažesnieji mokinukai smalsiai apžiūrinėjo įvairių modeliukų kolekciją. Laikas muziejuje neprailgo, veikla buvo įdomi ir naudinga.

Dalinkitės: