Lapkričio 18-19 dienomis Šeduvos gimnazijoje svečiavosi Indrė Gaskaitė-Stankevičienė, pasakų vaikams autorė, programos „Pažintis su neregio pasauliu” edukatorė. Nuo kūdikystės turinti regos negalią ir pasaulį pažįstanti kitaip autorė pradinių klasių mokiniams skaitė savo kurtą pasaką, parašytą Brailio raštu. Pristatė Brailio rašto mašinėlę ir leido vaikams ją išbandyti. Mokiniai susipažino su Baltąja lazdele, monetų ir banknotų matuokliu, išgirdo kalbančius telefoną ir spalvų detektorių. Indrės vedamų edukacinių užsiėmimų tikslas – parodyti, kad žmonės su regos negalia yra tokie patys kaip ir visi: mylintys ir trokštantys būti mylimi, pilni vilčių ir svajonių. Susitikimas su edukatore buvo šiltas, įdomus ir informatyvus.