Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šių dienų mokytojas kiekvieną dieną ieško naujų mokymo metodų, kad pamokos būtų įdomesnės, o žinių ir įgūdžių būtų įgyjama daugiau. Integruotos pamokos – vienas iš mokymo metodų, kuris didina mokinių motyvaciją, skatina bendradarbiavimą bei aktyvų dalyvavimą pamokoje.

Spalio 20 dieną mokytojos Sandra Skirpstienė ir Neringa Švėgždienė gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus 10 klasės mokiniams vedė integruotą biologijos, pasaulio pažinimo ir fizinės veiklų pamoką „Pėdos – kūno pamatas“. Jos metu mokiniai sužinojo apie pėdų deformacijas ir jų išvengimo būdus, gydytojo ortopedo traumatologo specialybę. Mokytojai Neringai padedant mokiniai atliko pėdų tempimo pratimus, mokėsi „piešti“ kojomis.

Pamokoje mokiniai buvo aktyvūs, o žinių ir mokėjimų įgijo daugiau, nes mokymas buvo siejamas su gyvenimiškąja patirtimi ir dalykų integracija.

Dalinkitės: