Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Spalio 17 dieną gimnazijoje vyko penktokų krikštynos. Aštuntokai sugalvojo, kad reikia išbandyti penktokų ištvermę, drausmę ir ryžtą, todėl tinkamiausia tema – kariuomenė. Penktokai turėjo įveikti įvairius išbandymus: atsakydami į suktas mįsles rodė savo išmonę, užrištomis akimis piešė auklėtoją, taip įrodydami, kad juos sieja glaudus ryšys, vikrumą ir greitą reakciją treniravo sprogdindami balionus ir šuoliuodami su maišais, bei komandinį bendradarbiavimą rungtyje su lankais ir surištomis kojomis. Penktokai įrodinėjo savo “vadams” aštuntokams kaip moka “pūsti miglą” ir “išlipti sausi iš vandens” išsisukinėdami nepadarę namų darbų ar iškrėtę kokią išdaigą. Nepaklusnūs ar užduoties neatlikę penktokai buvo stiprinami vitaminais – citrina, pritūpimais, atsispaudimais.   Ne tik penktokai turėjo atlaikyti išbandymus, jų auklėtoja Dovilė taip pat turėjo įvykdyti užduotį – išvardinti visų auklėtinių vardus, o suklydusi buvo vaišinama “vitaminais”. Atlikus visas užduotis ir atlaikius visus išbandymus penktokai prisiekė būti pilnaverčiais gimnazijos nariais. Krikštynų pabaigoje visi buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.

8 klasės mokinė Viktorija Matėliūnaitė

Dalinkitės: