Šių metų lapkričio 13 ir 19 dienomis Iab ir IIab klasėms vyko pilietiškumo pamoka Šeduvos miesto seniūnijoje ,,Vietos bendruomenės savivalda, problemos ir iššūkiai‘. Pilietiškumo pamoką vedė Šeduvos miesto seniūnas Justinas Pranys ir gimnazijos istorijos vyresnioji mokytoja Inga Dryžaitė. Seniūnas mokinius supažindino su Šeduvos miesto savivalda, papasakojo su kokiomis problemomis ir iššūkiais susiduria dirbdamas šį darbą, apie vietos bendruomenės veiklą, renginius, perspektyvas. Pasidžiaugė greitai Šeduvoje atsidarysiančiu vieninteliu Europoje Šeduvos žydų muziejumi „Dingęs Štetlas“. Mokiniai sužinojo kiek gyventojų gyvena Šeduvos seniūnijoje, kiek kaimų jai priklauso, kokius svarbiausius klausimus sprendžia seniūnas, koks jo veiklos pobūdis. Seniūnas papasakojo kokie nauji darbai planuojami Šeduvoje, noriai ir išsamiai atsakė į gausius mokinių klausimus. Dėkojame seniūnui už nuoširdų bendravimą, bendradarbiavimą ir turiningą pamoką.