Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Rugsėjo 28 dieną I klasių mokiniai kartu su mokytojomis Salomėja Krenciene, Rūta Šablevičiene ir Inga Dryžaite pilietiškumo ugdymo pamokoje dalyvavo keliaudami į Kauną. Mokiniai su mokytojomis apsilankė istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje. Buvo aprodytas visas pastatas, kambariai, susipažinta su likusiais prisiminimais ten gyvenusių Prezidentų ir jų šeimų. Devintokai susidomėję dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose, ieškojo atsakymų į duotus klausimus ir sužinojo daug nauja. Po to Kauno gatvelėmis mokiniai patraukė Perkūno namo link. Čia juos pasitiko dvi moterys, pasipuošusios senoviniais rūbais. Ekskursijoje mokiniai ir mokytojos sužinojo, kad tai buvo pirklio, prekiavusio vašku, namas, išgirdo legendą, kodėl namas vadinamas Perkūno, skaitė Kauno miestiečio priesaiką ir sužinojo, ko reikėdavo, kad taptum miestietis. Be to, mokiniai sušoko senovinį šokį ir tai įrodė, kad senais laikais žmonės mokėjo pasilinksminti. Taip pat pamokos dalyviai pamatė Kauno miestą iš aukštai ir ieškojo žemėlapyje nurodytų objektų. Mokiniai ir mokytojos grįžo namo ne tik gerai praleidę laiką, bet ir įgiję daug naujų žinių. 

Dalinkitės: