Balandžio 25 d. Šeduvos gimnaziją aplankė Kauno mažojo teatro aktorius Alvydas Brunalas. Svečias netradicinėje literatūros pamokoje „Dūžtančių formų pasaulyje“ suteikė progą mokiniams pasiklausyti Vytauto Mačernio poezijos. Kaip žinome, šis jaunas autorius savo ypač brandžioje kūryboje daug kalba apie žmogaus dvasinius ieškojimus. Aktorius  pripažino, jog moksleiviui ši tema gana sudėtinga.

Tad jis, iš pradžių remdamasis Vytauto Mačernio biografija, bandė atskleisti, kaip jautėsi, ką išgyveno kūrėjas. Po to su malonumu klausėmės poezijos, o išraiškingas aktoriaus balsas sukūrė rimties kupiną atmosferą. „Savo sielą, alkaną kaip žvėrį,/ Maitinu geriausiais žemės vaisiais:/ Mokslu ir menu“,- taip tik keliomis eilutėmis poetas kiekvienam iš mūsų pataria, kokį gyvenimo tikslą ir kryptį pasirinkti, kad jaustumeisi pilnavertis žmogus. Po pamokos mintyse liko daug klausimų, į kuriuos ieškosime atsakymų. Dėkojame svečiui, renginį organizavusiems mokytojams už suteiktą galimybę pamąstyti apie būties prasmingumą, pasimėgauti nors ir trumpa, bet be galo turininga poezijos valandėle.

IV b klasės mokinė Simona Baltrušaitytė