„Popieriaus plastikos“ būrelis veikia jau nuo 2010 metų. Jis skirtas 1-4 klasių mokiniams, kurie mėgsta kurti dirbant  su popieriumi: modeliuoti, dekoruoti, realizuoti savo svajones ir gebėjimus. Vaikai plačiau supažindinami su netradicinėmis vaizdavimo technikomis. Mokoma dirbti atsargiai, tausojant darbo įrankius, sveikatą, laikantis higienos ir saugaus darbo taisyklių. Supažindinama su įvairiomis popieriaus karpymo, lankstymo ir aplikavimo technikomis. Tokia veikla ne tik leidžia vaikams būti užimtiems, bet ir ugdomos komunikavimo, pažinimo, socialinės, iniciatyvumo ir kūrybingumo kompetencijos.
Būrelio darbų paroda vyko 2018m. Lietuvos tarpdalykinėje  konferencijoje „Menas ir žmogaus dvasinis pasaulis“ Šeduvos gimnazijos konferencijų salėje. Mokiniai skaito pranešimus apie menininko profesijos pasirinkimą -2013m. konferencijoje „Profesijos seniau ir dabar“, 2016m.-apie būrelio veiklą-2016m. tarpdalykinėje konferencijoje „Menas ir žmogaus dvasinis pasaulis“.
Pastoviai keičiamos proginės būrelio darbų parodos Šeduvos gimnazijos pradinių klasių koridoriuose.
Būrelio vadovė, pradinių klasių mokytoja Elvyra Lapinskienė