Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Lapkričio 16 dieną auklėtojos Guoda Mikalonienė ir Violeta Šarauskienė sukvietė Specialiojo ugdymo skyriaus mokinius į popietę „Moliūgas – daržovių karalius“. Renginiui ruoštasi iš anksto: veiklų metu buvo gaminamos dekoracijos, siuvami drabužiai, verdama moliūgų sriuba. Aptarę besibaigiančio rudens derliaus suneštas dovanas – daržoves, mokiniai įsisuko į kūrybinių, loginių bei judriųjų užduočių sūkurį. Pasiskirstę į dvi komandas jie dėjo dėliones, sprendė galvosūkius, dekoravo nupieštą moliūgą, žaidė „moliūgo boulingą“. Žiūrovai taip pat neliko nuošalyje: minė mįsles, palaikė komandų draugus, šoko. Visi buvo aktyvūs, puikiai nusiteikę. Renginys baigėsi apdovanojimais bei vaišėmis, visi skanavo gardžios moliūgų sriubos.

Dalinkitės: