Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Ankstyvą gruodžio pirmosios rytą, kai dar buvo paslaptingai tamsu, o už lango krito pirmosios snaigės, pradinukai susirinko į eglutės įžiebimo šventę. Ketvirtokai Vaiduokliukas – Gerulis, Vaiduokliukas – Blogulis ir Snaigė pakvietė visus prie eglutės, kurią įžiebęs gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas, kvietė visus būti geresniais, draugiškesniais, pasistengti pajusti artėjančių Kalėdų dvasią. Nušvitus įžiebtai Kalėdų eglutei direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Kavaliauskienė įteikė visiems po voką ir pakvietė rašyti vieni kitiems gerumo laiškus ir šventinius sveikinimus. Šventės pabaigoje smagiai pašokę ir padainavę išsiskirstėme laukti artėjančio šventų Kalėdų stebuklo.

Renginio organizatorės mokytojos Vaida Čepienė ir Lina Paškevičienė.

Dalinkitės: