Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šiais mokslo metais visos dienos mokyklos koordinatorės mokytojos padėjėjos Rita, Donata ir Ernesta pakvietė pradinių klasių mokinius dalyvauti įvairiose veiklose. Po pamokų mokiniai gali paruošti pamokas, pasikonsultuoti. Atlikę reikiamus darbus, vaikai kviečiami pažaisti stalo žaidimus, sportuoti salėje, pramogauti lauke. Lankantys kūrybines dirbtuvėles sukuria įspūdingų darbelių, instaliacijų. Judriųjų bei komandinių žaidimų moko žaisti mokytoja Kristina. Mokytoja Neringa kviečia į salę jogos užsiėmimams. Išbandyti savo jėgas gali su mokytoju Juliumi ,,Jaunųjų galiūnų“ užsiėmimuose. Smalsučiai kviečiami lankytis ,,Knygų skaitymo klube‘‘, kur juos pasitinka mokytoja Inga. Su mokytoja Rita linksmai mokomasi prancūzų kalbos pradmenų. Mokykloje įrengtas ir šiandien atidarytas spalvingas skaitymo kampelis. Naujai atidarytoje erdvėje mokinukai jau gali dalintis skaitymo džiaugsmu su kitais, pratęsti knygos kelionę į kitas rankas.

Dalinkitės: