Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Balandžio 25 dieną gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių matematikos olimpiada. Renginį inicijavo pradinių klasių mokytoja Ramunė Malatokienė. Konkurse dalyvavo 40 mokinių, kurie mėgsta matematiką ir draugauja su skaičiais. Visi konkurso dalyviai stengėsi pasiekti kuo geresnių rezultatų, kurie buvo vertinami keturiose grupėse.

1 klasių tarpe I vietą laimėjo Luknė Varneckytė ir Vytis Volbikas, II vietą – Emilijus Digimas (1b klasė, mokytoja Jūratė Juškienė), III vietą – Joris Noreika (1a klasė, mokytoja Ramunė Malatokienė). 2 klasių tarpe I vietą laimėjo Dorotėja Račkauskytė, II vietą – Saulius Matas Padgurskis, III vietą – Luknė Butvilaitė. Visi laimėtojai iš 2b klasės (mokytoja Aušra Poškienė). 3 klasių tarpe I vietą laimėjo Jonas Davies (3b klasė, mokytoja Inga Rutkauskienė), II vietą – Erika Vasinenkovaitė (3a klasės, Ilona Kučienė), III vietą – Emilija Brajinskaitė, Vakaris Klikna, Benediktas Paluckas (3b klasė, mokytoja Inga Rutkauskienė). 4 klasių tarpe I vietą laimėjo Mantas Šablevičius, II vietą – Saulius Strupas, III vietą – Deinas Kilius (4a klasė, mokytoja Vaida Čepienė), ir Aistė Švėgždaitė (4b klasė, mokytoja Lina Paškevičienė. Renginio „Gyvenu po saule“ metu visiems olimpiados dalyviams buvo įteikti Šeduvos gimnazijos direktorės padėkos raštai, o nugalėtojams – I-III vietų nugalėtojų padėkos raštai ir mažos dovanėlės. Rajoninėje ketvirtų pradinių klasių mokinių mažojoje matematikos olimpiadoje dalyvavęs Mantas Šablevičius (4a klasė, mokytoja Vaida Čepienė) tapo I vietos nugalėtoju. Džiaugiamės Manto sėkme. Šaunuolis!

Dalinkitės: