Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 6 dieną Šeduvos gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Gyvenu po saule“, skirtas gyvūnų globos metams. Renginį suorganizavo pradinių klasių mokytoja Aušra Poškienė ir logopedė Ingrida Šukytė. Konkurse dalyvavo net 55 pradinių klasių mokiniai, kurių meninio skaitymo gebėjimus vertino gimnazijos logopedės-specialiosios pedagogės Aušra Mickutė ir Jolanta Gedaminskienė, mokytojos Engrita Diržienė ir Dovilė Šerpetauskienė bei gimnazijos vyr. bibliotekininkė Vita Kasarauskienė. Visi konkurso dalyviai pasirodė puikiai, todėl vertinimo komisijai buvo be galo sunku apsispręsti ir išrinkti laimėtojus.

1-2 klasių tarpe I vietą laimėjo Agota Batkevičiūtė iš 2b klasės (mokytoja Aušra Poškienė). II vietą – Aironas Daukša iš 1a klasės (mokytoja Ramunė Malatokienė). III vietą – Aleksas Beresnevičius iš 1b klasės (mokytoja Jūratė Juškienė) ir Milda Vėžytė iš 2a klasės (mokytoja Daiva Babičienė). Padėkos raštais už jautrius bei nuoširdžius pasirodymus apdovanoti Džiugas Mikalonis iš 1b klasės (mokytoja Jūratė Juškienė) ir Urtė Karosaitė iš 2b klasės (mokytoja Aušra Poškienė). 3-4 klasių tarpe I vietą laimėjo Miglė Nalivaikaitė iš 4b klasės (mokytoja Lina Paškevičienė). II vietą – Gabrielė Laurinaitytė iš 3b klasės (mokytoja Inga Rutkauskienė ). III vietą – Joris Mickus ir Urtė Janeliūnaitė iš 4a klasės (mokytoja Vaida Čepienė). Padėkos raštu  už puikiai padeklamuotą eilėraštį apdovanota Medeina Pranytė iš 4a klasės (mokytoja Vaida Čepienė) ir Klaudija Jankauskaitė iš 3a klasės (mokytoja Ilona Kučienė). Padėkos raštais už originalius nuotolinius pasirodymus apdovanoti Augustė Račkauskaitė, Rimantas Balčiūnas, Nojus Rukevičius iš 4 klasės (mokytoja Audronė Petraitienė). Geriausiai pasirodę meninio skaitymo konkurso dalyviai buvo apdovanoti ne tik gimnazijos direktorės padėkos raštais, Radviliškio visuomenės sveikatos biuro dovanėlėmis, bet ir vertinimo komisijos narės Vitos Kasarauskienės įsteigtais prizais. Apibendrindama mokinių pasirodymus vertinimo komisijos pirmininkė Aušra Mickutė pasidžiaugė mažaisiais skaitovais, jų scenine kultūra, o labiausiai vaikų raiškaus, įtaigaus deklamavimo sugebėjimais, kuriuos mokinukams padėjo atskleisti ir išryškinti jų mokytojos. Renginio pabaigoje visiems konkurso dalyviams buvo įteikti Šeduvos gimnazijos direktorės padėkos raštai ir organizatorių saldžios dovanėlės. Meninio skaitymo konkurso dalyviams savo koncertinius numerius dovanojo Radviliškio muzikos mokyklos Šeduvos filialo mokinės: Agota Batkevičiūtė, Luknė Butvilaitė, Dorotėja Račkauskytė, Medeina Pranytė, Milda Stalgytė, Morta Navickaitė, Ugnė Petraitytė, Miglė Nalivaikaitė. Agota Batkevičiūtė (2b), Aironas Daukša (1a), Miglė Nalivaikaitė (4b) ir Gabrielė Laurinaitytė (3b) atstovaus mūsų gimnaziją rajoniniame meninio skaitymo konkurse Baisogaloje, kuris vyks gegužės 20 d. Linkime jiems sėkmės!

Dalinkitės: